PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
Pierwsza polska modowa telewizja internetowa

Jako jedyni prezentujemy w całości najciekawsze pokazy mody organizowane w Polsce.


Każdy pokaz mody jest dla środowiska i dużej grupy entuzjastów znaczącym wydarzeniem. Niestety, oprócz niewielkiej grupy szczęśliwców, którym udało się wejść na imprezę, pozostali muszą się zadowolić bardzo skrótowymi relacjami filmowymi, rozsianymi w różnych programach i stacjach telewizyjnych. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę i w jednym miejscu skupić ogólnie dostępne relacje z polskich pokazów mody. Chcemy dać możliwość fachowcom z branży, dziennikarzom, blogerom i pasjonatom mody, dostępu do materiałów w pełnej formie, przejrzystej i możliwie mało przetworzonej. Świadomie bowiem rezygnujemy z wyszukanych efektów montażowych.

Postanowiliśmy nie skupiać się tylko na wielkich projektantach, o ugruntowanej renomie i sławie. Będziemy pokazywać także młodych, obiecujących twórców mody, wspierając ich próby zaistnienia. Serwis nasz adresowany jest do wszystkich tych, którzy tworzą modę i specjalizują się w produkcji wydarzeń typu fashion lub po prostu żywo się tą tematyką interesują. Dlatego oprócz samych pokazów pojawią się tu również krótkie artykuły prezentujące rodzimą branżę modową oraz komentarze specjalistów dotyczące konkretnych wydarzeń.


Tematyczny serwis PokazyMody.TV jest pierwszym z nowych internetowych projektów spółki NetMedia Sp. z o.o., specjalizującej się w produkcji programów telewizyjnych - producenta m.in. popularnych programów lifestylowych tj. "Gwiazdy na Dywaniku", "Aleja Sław" czy "Looksus". Wydawca serwisu dysponuje bogatym wyposażeniem technicznym, w tym sześciokamerowym wozem transmisyjnym w techniologi HD. Pozwala to na przeprowadzenie rejestracji, lub transmisji na żywo (także do internetu) z dowolnej imprezy.


Zapraszamy do współpracy.


© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1