Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
- PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

PLICH - Pokaz kolekcji na zimę 2011

26.09.2011
Plich

Pokaz pochodzącego z Krakowa projektanta Plicha odbył się Sali Kopernika Pałacu Kultury i Nauki towarzyszyła mu muzyka w wykonaniu kwartetu smyczkowego, a modelki i modele zamiast po wybiegu chodzili po grubych, perskich dywanach.

W  kolekcji pojawiły się propozycje dla kobiet i mężczyzn, chociaż więcej było tych pierwszych. Propozycje Plicha dla panów wyróżniają się dobrym krojem i doborem doskonałych materiałów. Obecne były motywy militarne np. w formie skórzanych pagonów na płaszczach. A trójkolorowe koszule ze spiczastymi kołnierzykami i spodnie „w kancik” nawiązywały do stylu lat 70.

Kolekcja Plicha dla kobiet, chociaż nie była jednorodna, to nawiązywała do obowiązujących trendów. Było więc dużo czerni i kobaltu, delikatne koronki i kwiaty oraz cekiny. Na wybiegu pojawiły się kwieciste sukienki w stylu boho, aksamitne kreacje w odcieniu szmaragdowej zieleni i zwiewne suknie w kolorze czerwonym. W kolekcji znalazły się również płaszcze z lateksowymi elementami. Pojawiły się też futrzane kołnierze, dwurzędowe marynarki ze złotymi guzikami i niewielkie kolorowe apaszki nawiązujące do wczesnej francuskiej bohemy. paryskiej ). Na szczególną uwagę zasługiwały koronkowe sukienki mini w kolorze chabrowym.

Pokazy mody:  Plich

© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1