Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
La Mania - pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2013 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

La Mania - pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2013

Pokaz odbył się 12 września 2012 r. w budynku Ufficio Primo w Warszawie. To już szósta kolekcja marki La Mania stworzonej przez Joannę Przetakiewicz.
Kolekcja łączy w sobie najnowsze trendy ze stylem charakterystycznym dla marki La Mania. Kreacje podkreślały kobiecą sylwetkę oraz nawiązywały stylistyki retro z lat 50. Nie zabrakło   sukienek typu bustier i baskinek, ale były też krótkie peleryny, wstawki z niewidocznej na pierwszy rzut oka siateczki i odsłonięte brzuchy.
Motyw feniksa był wszechobecny i nadawał kolekcji spójność. Pojawiał się w formie nadruków na jedwabiu, na aplikacjach w postaci skrzydełek np. na  naramiennikach lub na plecach tuż nad pośladkami oraz w naszyjnikach i na toczkach.
Na pokazie La Mani pojawił się tłum gwiazd, a wśród nich m.in. Małgorzata Socha, Ola Kwaśniewska, Katarzyna Niezgoda, Edyta Herbuś, Hanna Lis, Kinga Rusin, Natalia Lesz, Kaja Śródka, Paulina Sykut, Maciej Zień, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Monika Olejnik, Teresa i Weronika Rosati.
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1