Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Łukasz Jemioł - pokaz kolekcji jesień/zima 2012/13 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Łukasz Jemioł - pokaz kolekcji jesień/zima 2012/13

15.05.2012
Łukasz Jemioł

Projektant zaprezentował stroje zarówno dziennie jak i wieczorowe. W przypadku tych pierwszych postawił na skóry, kożuchy oraz wełnę w połączeniu z delikatnymi tkaninami.  Dominowały beże, szarości, czerń i brązy. Nowością były kolorowe akcenty lamówek i futro przy kołnierzach.
W części wieczorowej projektant zaprezentował cekinowe suknie i leginsy. Mocnym akcentem kolorystycznym były kreacje w odcieniach błękitu i szmaragdowej zieleni. Zaznaczona talia i maxi długość i architektoniczne cięcia to inspiracja Art Deco i stylem dwudziestolecia międzywojennego. Widoczne były również wpływy lat 50.zwłaszcza w kroju spódnic. Kolekcja bardzo glamour, z wyraźnie podkreśloną sylwetką jest uznawana za najlepszą w dotychczasowej karierze projektanta.

Nową kolekcję Łukasza Jemioła ogladały m.in Daria Widawska, Agnieszka Dygant, Omena Mensah, Halina Mlynkowa, Robert Kupisz, Natasza Urbańska, Ewa Saleta, Anna Czartoryska.

Pokazy mody:  Łukasz Jemioł

© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1