Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Natalia Jaroszewska - pokaz mody na Warsaw Fashion Weekend - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Natalia Jaroszewska - pokaz mody na Warsaw Fashion Weekend

11.04.2013
WFW 2013


Natalia Jaroszewskajest już uznaną projektantką na polskiej scenie mody. Od dziesięciu lat prowadzi swoje atelier w Warszawie i ubiera gwiazdy showbiznesu. Grono jej klientek stale się powiększa, bo Natalia stawia na kobiecość i indywidualizm, ale nie projektantki, lecz klientki.

Jej przygoda z modą zaczęła się na Wydziale Projektowania Ubioru na łódzkiej ASP. Od początku brała udział w licznych, prestiżowych konkursach dla młodych projektantów i wielokrotnie zdobywała podium. Magazyn Elle okrzyknął ją nadzieją polskiej mody. Dziś jest nie tylko projektantką ale
i znawcą swojej dziedziny. Ma na koncie wiele publikacji dotyczących stylu i historii mody, a swej wiedzy udziela na kartach takich magazynów jak Elle, Twój Styl, Pani czy Cosmopolitan.  Sama podkreśla, że historia mody stanowi dlaniej bardzo ważne źródło inspiracji.

Na Warsaw Fashion Weekend pokazała kolekcję na wiosnę i lato2013, w której wyraźnie widać tęsknotę za wakacjami.  Jej zwiewne sukienki bazują na stylu miejskiego boho i mocno przywołują na myśl piaszczystą plażę, w jakimś tropikalnym zakątku świata.

 

Katarzyna Kucharczyk

© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1