Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Toni&Guy 2013 - Maffashion, Jessy Mercedes, Jestem Kasia oraz Cajmel! - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Toni&Guy 2013 - Maffashion, Jessy Mercedes, Jestem Kasia oraz Cajmel!

09.04.2013
WFW 2013

Luksusowa marka kosmetyków do włosów Toni&Guy gościła na Warsaw Fashion Weekend 2013.
W pokazie, w  którym firma zaprezentowała uczesanie na sezon wiosna/lato 2013 uczestniczyły cztery polskie blogerki.

Jedne z najpopularniejszych trendsetterek w blogosferze stały się modelkami na pokazie Tony&Guy na WFW 2013. Jest to niejako kontynuacja kampanii reklamowej, która powstała w grudniu 2012 roku. Maff, Jestem Kasia, Jessy Mercedes oraz Cajmel, bo właśnie o nich mowa, zaprezentowały różne stylizacje fryzur na nadchodzący sezon. Wraz z zawodowymi modelkami wystąpiły w czterech konwencjach stylistycznych: casual, creative, glamour oraz classic. Na wybiegu dominowały delikatne fale oraz fantazyjne koki i irokezy. Za stylistykę ubrań odpowiadał Piotr Sałata, Jolanta Czaja i Maciej Czerniejewski.

Toni&Guy to marka kosmetyków do włosów, wywodząca się z Londynu. Posiada ona ponad 420 salonów fryzjerskich w 42 krajach na całym świecie. Brytyjska firma kreuje uczesanie modelek na wielu pokazach mody. Współpracuje również z wieloma sławnymi projektantami, min. z Giles Deacon, Todd Lynn, Jean – Pierre Braganza czy Tata – Naka. Prócz uczestnictwa w  Warsaw Fashion Weekend 2013, jest również oficjalnym sponsorem Londyńskiego Tygodnia Mody.

Oprócz pokazu fryzur, marka Toni&Guy przygotowała prezent dla uczestników WFW. Mogli oni skorzystać z pomocy i rad profesjonalnych fryzjerów oraz poddać się metamorfozie pod okiem stylistów marki, na specjalnie przygotowanym do tego celu stoisku.

Kasia Pyrek
 
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1