Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Viola Śpiechowicz i Natalia Kukulska na Warsaw Fashion Weekend! - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Viola Śpiechowicz i Natalia Kukulska na Warsaw Fashion Weekend!

06.04.2013
WFW 2013

Viola Śpiechowicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek docenionych
w rodzimym kraju jak i zagranicą. Projektantka wzięła udział min. w pokazie mody w Brnie oraz w Mediolańskich Targach Mody, pokonując 260 projektantów z całego świata w konkursie Pitti Immagine. Do osiągnięć projektantki można również zaliczyć wygraną w konkursie Art Of Packaging,  zwycięstwo w konkursie na stroje dla obsługi polskiego pawilonu Expo 2010 w Szanghaju  a także otrzymanie tytułu „Doskonałości Mody” magazynu „Twój Styl” . Viola była jedną z założycielek Odzieżowego Pola, do którego projektowała przez 13 lat (1992-2005). W grudniu 2006 roku założyła jednak markę sygnowaną własnym nazwiskiem.

Choć co sezonu zaskakuje nowymi pomysłami styl Violi od lat jest bardzo konsekwentny - czerpie ona wiele z dziedzictwa różnych kultur i przełamuje konwenanse. Styl projektantki charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami, zarówno w dziedzina faktur jak i krojów. W tym sezonie. na wybiegu mogliśmy zobaczyć suknie przypominające te ze starożytnej Grecji i Rzymu, zabarwione jednak nowoczesnością. Obok nich mogliśmy zobaczyć wiele strojów z nutką sportowego szyku. Gościem specjalnym była Natalia Kukulska, która swoim głosem uświetniła całe wydarzenie.

Katarzyna Pyrek
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1