Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Pokaz „Chelsea Hotel” duetu Paprocki&Brzozowski jesień/zima 2012/2013 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Pokaz „Chelsea Hotel” duetu Paprocki&Brzozowski jesień/zima 2012/2013

Film "Chelsea Girls" był inspiracją dla wielu twórców. Teraz do tego grona dołączył znany duet Paprocki&Brzozowski. Ich pokaz jesienno-zimowej kolekcji 2012/2013 zaprezentowanej 5 czerwca 2012 roku w Soho Factory zatytułowany był "Chelsea Hotel". Do filmu Warhola nawiązywała scenografia, w której dominującym elementem był neon podobny do tego z hotelu Chelsea, stylizacja modelek, a także kolorystyka. Jednak nawiązanie do lat 60. w samej kolekcji nie były zbyt oczywiste.

Na wybiegu królowały płaszcze i trencze, jednak ich forma była bardzo różnorodna. Oglądaliśmy proste płaszczyki w kształcie litery „A”, strojne płaszcze z rękawami z piór i półprzeźroczyste płaszcze przeciwdeszczowe wiązane w pasie jak klasyczne prochowce. Oprócz kolekcji płaszczy projektanci zaprezentowali sukienki mini ze skórzanymi wstawkami, skórzane minispódniczki i obcisłe spodnie oraz szorty w połączeniu z grubymi swetrami. Dominowały szarości, jasne brązy oraz czerń, a mocny akcent kolorystyczny stanowił lazurowy błękit.

Podkład muzyczne stanowiły remiksy duetu Bueno Bros połączone ze ścieżką dźwiękową filmu  Warhola i wokalistki Velvet Underground, Nico.

Jak zwykle na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski tłumnie pojawiły się gwiazdy. Były m.in.: Joanna Horodyńska i Ada Fijał, Edyta Herbuś, Maja Sablewska, Tamara Arciuch, Anna Mucha i Natasza Urbańska.

© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1