Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Pokaz duetu Paprocki&Brzozowski - Kolekcja „Emmanuelle” wiosna-lato 2013 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Pokaz duetu Paprocki&Brzozowski - Kolekcja „Emmanuelle” wiosna-lato 2013


Inspiracją najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski był erotyczny hit "Emmanuele", dlatego też wielkie łoże stanowiło główny element scenografii w Och-Teatrze w Warszawie, gdzie odbył się pokaz. Och-Teatr zresztą jest wdzięcznym miejscem do takich nietypowych akcji - scenę z dwóch stron otaczają rzędy krzeseł, dlatego też wiele osób może się cieszyć dobrym widokiem i sam efekt jest równie ciekawy wizualnie.

Podczas pokazu zobaczyliśmy bardzo kobiece projekty - zwiewne, miękkie i opływające sylwetkę. Projektanci wykorzystali delikatne pastelowe kolory i materiały z czego powstały zmysłowe, powłóczyste kreacje, z mocnymi wycięciami. Tylko czasem pojawiały się kontrastujące elementy jak  błyszczące tkaniny, skóry, różne desenie. W kilku zestawach moglismy oglądać także eleganckie spodnie.

Modelki obchodziły scenę dookoła, droczyły się z przystojnymi chłopcami bez koszul i raz po raz upadały na łóżko wypełnione białymi poduchami. Był to dość ciekawy zabieg i trzeba przyznać, że poprzeczka jeśli chodzi o scenografię i pomysły na choreografię na polskich wybiegach, podnosi się z pokazu na pokaz. Jak to ostatnio bywa w modzie, całe wydarzenie odbywało się przy dźwiękach muzyki wykonywanej na żywo przez zespół Bueno Bros.
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1