PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama

Dawid Woliński kolekcja wiosna/lato 2017

20.05.2016
"Art Exhibition" czyli bajkowa interpretacja w polskiej modzie. Nie tak dawno, odbył się pokaz kolekcji wiosna/lato 2017 Dawida Wolińskiego.
W kolekcji damskiej, projektant zaproponował dopasowane ołówkowe spódnice oraz sukienki poddane geometrycznym cięciom. Modelki prezentowały idealnie leżące suknie z głębokimi dekoltami. Ciekawym uzupełnieniem pastelowo metalicznych ubiorów były złote frędzle, gwiazdki oraz łady zlokalizowane na biuście. Wszytko to tworzy niesamowitą kolekcję dla kobiety, która chciałaby choć na chwile znaleźć się po drugiej stronie lustra, jak muza Wolińskiego, czyli Alicja z Krainy Czarów.
Jeżeli chodzi o modę męską, również projektant zaproponował metaliczny blask. W kolekcji znalazło się dużo koloru khaki, delikatnego błękitu, szarości oraz złota. Na wybiegu dominowały luźne ortaliony, koszule i spodnie, a także pudełkowe marynarki.
Jak zawsze kobiety noszące projekty Dawida Wolińskiego będą czuły się jak gwiazdy wielkiego ekranu, natomiast mężczyźni będą wyróżniać się niecodziennymi stylizacjami.
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1