PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

No Doubt projektuje dla kultowej marki Fred Perry

17.12.2012

Autorzy hitu "Don't Speak" wracają do gry. Po wydanej we wrześniu najnowszej płycie "Push and Shove" zespół No Doubt zabrał się za projektowanie mini kolekcji dla marki Fred Perry. W zestawie znalazły się koszulki polo, kurtki-pilotki w stylu lat 50. oraz swetry w charakterystyczną tartanową kratkę. Całość będzie dostępna na wiosnę 2013 roku.

No Doubt w swojej twórczości często inspirował się ska, punkiem i reggae co widoczne jest w zielono-żółto-czerwonych wstawkach w ubraniach. Zaś marka Fred Perry stała się kultowa właśnie dzięki popularności wśród brytyjskich subkultur modsów, rude boysów czy skinheadów.

Fanką marki Fred Perry, była również Amy Winehouse, która pomogła stworzyć aż trzy kolekcje dla marki. Ostania z nich ukazała się po śmierci artystki, na wiosnę br., zaś gaża Amy z tego tytułu została przekazana na konto fundacji jej imienia.

Powyżej teledysk z najnowszej płyty No Doubt.

Wynik kolaboracji No Doubt i Fred Perry
gwen

Gwen Stefani i Amy Winehouse w koszulkach Fred Perry
gwen© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1